Naš uspeh temelji na navedenem.

Podjetje BLT d.o.o. Idrija že od leta 1995 zagotavlja kar najboljše storitve na področju marketinga, montaže in servisiranja garažnih ter industrijskih vrat. Medsebojno zaupanje je vodilo našega poslovanja, zato smo z namenom, da se še bolj približamo našim strankam, v letu 2017 odprli poslovalnico tudi v Mariboru. V salonu si lahko ogledate garažna sekcijska vrata z ali brez osebnega prehoda.

Izpolnite obrazec in odgovorili vam bomo v roku enega delovnega dne.

Ime in priimek(*)
Prosimo, vnestite ime in priimek.

Elektronski naslov(*)
Prosimo, vnesite vaš elektronski naslov.

Telefon(*)
Prosimo, vnesite vašo telefonsko številko.

Naslov(*)
Prosimo, vnesite naslov.

Pošta in kraj(*)
Prosimo, vnesite poštno številko in kraj.

Zadeva(*)
Prosimo, vnesite zadevo.

Sporočilo
Prosimo, vnesite vaše sporočilo.

BLT d.o.o. PE Maribor 

Naslov: Cesta k Tamu 6, 2000 Maribor, Slovenija
Telefon: +386 5 37 43 670
Mobitel: +386 51 655 945
Elektronski naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
Delovni čas: Ponedeljek - Petek: 7.00 - 15.00

PE MARIBOR

Ivanka Časek

Komercialist
E: ivanka.casek@blt.si
M: 051 655 945
T: 05 37 43 670

Daniel Jehart

Komercialist
E: daniel.jehart@blt.si
M: 031 337 761
T: 05 37 43 670

KDO SMO BLT

Ana Čuk, dipl. ekon.

Direktorica
E: ana.cuk@blt.si


Robert Lapajne

Direktor
E: robert.lapajne@blt.si


France Bezeljak

Prokurist
E: franc.bezeljak@blt.si


Anton Golob

Poslovni sekretar
E: anton.golob@blt.si
M: 041 388 043
T: 05 37 43 666

Marjan Krapež

Komercialist
E: marjan.krapez@blt.si
M: 041 641 367
T: 05 37 43 665

Tomaž Jereb

Komercialist
E: tomaz.jereb@blt.si
T: 05 37 43 665  
 

Mitja Šmid

Komercialist
E: mitja.smid@blt.si
T: 05 37 43 665  
 

Matic Sedej

Komercialist
E: matic.sedej@blt.si
T: 05 37 43 665  
 

Ciril Čuk

Vodja servisne službe
E: ciril.cuk@blt.si
T: 080 64 67

Simon Vidmar

Servisna služba
E: simon.vidmar@blt.si
T: 080 64 67 

Domen Skuk

Servisna služba
E: domen.skuk@blt.si
T: 080 64 67

David Prezelj

Serviser

 

Robert Čuk

Serviser

 

Bojan Simić

Serviser